Cennik | tele TAXI Olkusz

Płatności kartą lub gotówką

Akceptujemy gotówkę i karty płatnicze w każdej taksówce. Płatność przelewem jest dostępna w ofercie biznesowej.

tele TAXI Olkusz 32 645 55 55 płatność kartą

Rabat 10%

Dla naszych stałych Klientów przygotowaliśmy karty rabatowe, uprawniające do 10% zniżki od cennika (za okazaniem karty przed rozpoczęciem kursu). Karty przyznają kierowcy tele TAXI Olkusz 32 645 55 55.
tele TAXI Olkusz 32 645 55 55 karta rabatowa

Cennik umowny

Jadąc z nami w dalszą podróż, z góry wiedzą Państwo ile zapłacą. Ceny umowne do ustalenia telefonicznie lub bezpośrednio z kierowcą, najpóźniej przed rozpoczęciem podróży. Aby sprawdzić cenę proszę wyszukać cel podróży wcenniku poniżej lub zadzwonić do tele TAXI Olkusz 32 645 55 55.

Trasa6.00-22.00
dni powszednie
[zł]
22.00-6.00
dni powszednie
[zł]
święta
24h
[zł]
odległość [km]
Olkusz <-> Klucze3339509,5
Olkusz <-> Bolesław3339509,5
Olkusz <-> Bukowno39458012
Olkusz <-> Airport KRK Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice139159270
Olkusz <-> Airport KTW Port lotniczy Katowice-Pyrzowice159179340
Olkusz <-> Airport WAW Lotnisko Chopina w Warszawie, Okęcie8908901220
Olkusz <-> Airport WMI Port lotniczy Warszawa-Modlin8908901220
Olkusz <-> Biały Kościół8010017024
Olkusz <-> Bielsko Biała300300360100
Olkusz <-> Braciejówka40458012
Olkusz <-> Bukowno Stare455510014
Olkusz <-> Bydgoszcz129012901548430
Olkusz <-> Bydlin556510015
Olkusz <-> Bytom19027037053
Olkusz <-> Bór Biskupi556510015
Olkusz <-> Będzin11513523033
Olkusz <-> Charsznica14019027039
Olkusz <-> Chechło495910014
Olkusz <-> Chorzów19027038555
Olkusz <-> Chrzanów8511016022,5
Olkusz <-> Chrząstowice556511016
Olkusz <-> Cieślin556511016
Olkusz <-> Czeladź14019027039
Olkusz <-> Czerna657512518
Olkusz <-> Czubrowice45559012,5
Olkusz <-> Częstochowa27027032490
Olkusz <-> Domaniewice658514019,5
Olkusz <-> Dąbrowa Górnicza9511521030
Olkusz <-> Dłużec759516022,5
Olkusz <-> Gdańsk165016501980550
Olkusz <-> Gliwice25525530685
Olkusz <-> Golczowice455510013,5
Olkusz <-> Gorenice39457010
Olkusz <-> Gotkowice556510015
Olkusz <-> Hutki33395510
Olkusz <-> Jaroszowiec39457011
Olkusz <-> Jaworzno11513523033
Olkusz <-> Jelenia Góra105010501260350
Olkusz <-> Jerzmanowice658512017
Olkusz <-> Jeżówka9511522031
Olkusz <-> Katowice14515530040
Olkusz <-> Kielce390390468130
Olkusz <-> Klucze Malinka39456012
Olkusz <-> Kogutek2227355,5
Olkusz <-> Kolbark50659013
Olkusz <-> Kosmolów koniec29354510
Olkusz <-> Kosmolów początek2529357
Olkusz <-> Kraków Centrum13515527039
Olkusz <-> Kraków do Makro10012023035
Olkusz <-> Kraków poza Centrum14516532047
Olkusz <-> Krzeszowice7510014021
Olkusz <-> Krzykawa45558011
Olkusz <-> Krzywopłoty658511017
Olkusz <-> Kwaśniów Dolny49598014
Olkusz <-> Kwaśniów Górny556510016
Olkusz <-> Kąpiele Wielkie9512517025
Olkusz <-> Laski33395511
Olkusz <-> Lgota3035408
Olkusz <-> Lublin96011521152320
Olkusz <-> Małobądz45558011
Olkusz <-> Michałówka444910012,5
Olkusz <-> Miechów14516529041
Olkusz <-> Mysłowice14516531545
Olkusz <-> Niesułowice2733406,5
Olkusz <-> Ogrodzieniec759516023
Olkusz <-> Ogrodzieniec Zamek8511018026
Olkusz <-> Ojców759520030
Olkusz <-> Ojców - Jerzmanowice851102200
Olkusz <-> Opole510510612170
Olkusz <-> Osiek Kościół, wg taksometru, orientacyjnie:15-2525-3525-35opłata wg taksometru
Olkusz <-> Osiek pętla, wg taksometru, orientacyjnie25-3530-4030-40opłata wg taksometru
Olkusz <-> Ostrężnica39499012,5
Olkusz <-> Oświęcim15020030044
Olkusz <-> Paczółtowice658514519
Olkusz <-> Pazurek3539609,5
Olkusz <-> Pieskowa Skała658514020
Pieskowa Skała <-> Jerzmanowic85110220
Olkusz <-> Pilica11513522033
Olkusz <-> Podlesie Rabsztyńskie2833509,5
Olkusz <-> Podlipie39497011
Olkusz <-> Poznań126012601512420
Olkusz <-> Przeginia35456011
Olkusz <-> Racławice45559015
Olkusz <-> Rodaki49599013,5
Olkusz <-> Ryczówek49599014
Olkusz <-> Rzeszów720720864240
Olkusz <-> Skała8511017025
Olkusz <-> Sosnowiec11513527038,5
Olkusz <-> Strzegowa8511018025
Olkusz <-> Sułoszowa I556511016,5
Olkusz <-> Sułoszowa II45559013,5
Olkusz <-> Sułoszowa III35457011
Olkusz <-> Szczecin186018602232620
Olkusz <-> Sławków49559013,5
Olkusz <-> Tarnów420420504140
Olkusz <-> Toruń117011701404390
Olkusz <-> Troks2833509,5
Olkusz <-> Trzebinia658512018
Olkusz <-> Trzyciąż859519027
Olkusz <-> Ujków40457011
Olkusz <-> Warszawa9009001080300
Olkusz <-> Wieliczka21021025270
Olkusz <-> Wielka Wieś9011018027
Olkusz <-> Witeradów, orientacyjnie15-2520-3020-30opłata wg taksometru
Olkusz <-> Wolbrom658514519,5
Olkusz <-> Wrocław750750900250
Olkusz <-> Zabierzów12515523033
Olkusz <-> Zakopane450450540150
Olkusz <-> Zalesie45498512
Olkusz <-> Zarzecze495910014
Olkusz <-> Zawada39457011
Olkusz <-> Zawiercie11513523032
Olkusz <-> Załęże596913519
Olkusz <-> Zederman3339558,5
Olkusz <-> Zimnodół3035508
Olkusz <-> Łódź630630756210
Olkusz <-> Żurada, orientacyjnie15-2520-3520-35opłata wg taksometru
Klucze <-> Hutki394960
Klucze <-> Bolesław455580
Klucze <-> Bukowno6070110
Bukowno <-> Bolesław405090
Bukowno <-> Hutki
5060100

Cennik umowny stanowi propozycje cen przejazdów z 1 do 2 miejsca, trasą wybraną przez kierowcę, bez dodatkowych postojów.
Dojazd do Klucz, Bukowna + 20 zł do ceny z tabeli, chyba że dojazd zawiera się w trasie zamówionego przejazdu.

tele TAXI Olkusz Cennik usług specjalnych

Przewóz i asysta w leczeniu

Cena obejmuje przejazd w obie strony oraz oczekiwanie. (Kierowca odbiera pasażera z domu, pomaga w dojściu do gabinetu, oczekuje z pasażerem, odwozi do domu, pomaga w realizacji recepty).
Kraków 180 zł; Katowice 180 zł; Gliwice 250 zł
Inne miejsca ustalane indywidualnie, proszę dzwonić 32 645 55 55.

Zakupy

Drobne zakupy na terenie Olkusza 20 zł.

Odprowadzanie samochodu

Odprowadzenie samochodu Klienta – 40 zł na ternie Olkusza, inne miejsca ustalane indywidualnie, proszę dzwonić 32 645 55 55.

Na drodze

“Zapalanie samochodu z kabli” – od 30 zł.
Zmiana koła – od 30 zł.
Usługi wykonuja wybrani kierowcy. Ceny na ternie Olkusza, inne miejsca ustalane indywidualnie – proszę dzwonić 32 645 55 55.

Rezerwacje

Bezpłatnie przyjmujemy rezerwacje przejazdów na lotniska i innych międzymiastowych.
Dla przejazdów w cenie poniżej 50 zł obowiązuje opłata dodatkowa 20 zł.

Rezygnacje

Rozumiemy że w życiu zdażają się różne sytuacje. Jeśli chcą Państwo zrezygnować z zamówionej usługi wystarczy poinformować nas telefonicznie.
Rezygnacja z usługi po przybyciu taksówki we wskazane miejsce wiąże się z opłata za dojazd, wg cennika podstawowego.

BIZNES TAXI

Rezerwacja limuzyny lub vana BIZNES TAXI – opłata jak za standardową taksówkę + opłata dodatkowa 30 zł.

tele TAXI Olkusz Cennik podstawowy

Należność za przejazdy taksówkami tele TAXI Olkusz 32 645 55 55 dla krótkich kursów (na terenie gminy Olkusz) wyznacza taksometr fiskalny (przeciętnie 12,00-20,00 zł). Dla dalszych podróży przygotowaliśmy cennik umowny – powyżej.

CENNIK PODSTAWOWY

1. TARYFA (dni powszednie 6-22):

1,99 zł/km | 1,79 zl/km dla klientów z kartą rabatową.

2. TARYFA (niedziele i święta całą dobę oraz dni powszednie 22-6):

2.99 zł/km | 2,69 zł/km dla klientów z kartą rabatową

Dla wyjazdów poza miasto obowiązuje opłata powrotna.

Opłata za wynajęcie taksówki 8,00 zł.

31.XII oraz 1.I – 4 TARYFA dla wszystkich przejazdów, 5,98 zł/km, rabaty nie obowiązują.

 

 

 

Promocje

Aktualne promocje na fb/taxiolkusz